1. Podívej se, kdy, kde a od kolika hodin má tvůj tým tréninky
2. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu
3. Kontaktuj náborového pracovníka Lukáše Pekárka (tel. 721 786 161) a domluvte se na prvním tréninku

MŮJ TÝM

Starší žákyně

Jsme starší žákyně Florbal Chomutov, tedy holky ročníku narození 2009 a 2010. Trénujeme dvakrát týdně. V trénincích rozvíjíme dovednosti, které už zvládáme a učíme se to, co ještě neumíme. Jsou mezi námi také úplné začátečnice, takže se nemusíš bát, že by ses k nám do party nehodila. Každá máme svou úroveň a naši trenéři jsou na to připraveni. Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celém Ústeckém kraji, na kterých si můžeme vyzkoušet, co už všechno umíme. Přijď si florbal s námi vyzkoušet. Těšíme se na tebe!

„Před mým prvním tréninkem jsem se styděla, ale pak jsem poznala nové kamarády a bylo to super.“
(Verča, 2 roky ve Florbal Chomutov)

„Je tu skvělá parta a dobří trenéři, nemusíš mít vůbec strach.“
(Kája, 3 roky ve Florbal Chomutov)

MOJE TRÉNINKY

Pondělí 15:30 – 16:00

Městská sportovní hala Chomutov

Středa 15:30 – 16:30

SH Březenecká

Pátek 15:45 – 16:45

SH Březenecká

 

MŮJ TRENÉR

Ahoj, jsme trenérky starších žákyň a zároveň hráčky chomutovského elitního týmu. Florbal nás baví a toto nadšení budeme předávat našim svěřenkyním spolu se zkušenostmi, které neustále získáváme. Chceme každému ukázat, že florbal je zábavný sport, který může hrát kdokoliv. Těšíme se na nové hračky, které do našeho týmu přijdou a budou si užívat zábavné tréninky společně s námi. 

MICHAELA VORÁČKOVÁ, KLÁRA ARMSTARKOVÁ

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Příspěvky máme nastavené ve dvou splátkách ve výši 4000,- Kč (sezona 8000,- Kč), které se platí převodem na účet klubu.

Vůbec ne, prvních 14 dní máš od klubu úplně zdarma, aby sis mohla florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli chceš být v partě s námi.

Na první trénink stačí sálová obuv, tričko, kraťasy, pití a pokud máš, tak i vlastní florbalku. Pokud jí nemáš, tak pro začátek půjčíme, než si pořídíš svou.

Hokejka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera www.salmingstore.cz , kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou.

Obecně platí, že florbalka by měla končit 3 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.

V každé kategorii rozvíjíš jiné dovednosti, ale tréninkovou náplní bude především spousta her, zábavy a soutěží, ale to vše se dozvíš, když nás navštívíš.

To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.

Rozhodně to není překážka. Pokud už chodíš na jiné sporty, které tě baví, tak nám nevadí, když nebudeš stíhat všechny tréninky. Respektujeme tvé zájmy a budeme rádi, když florbal bude jedním z nich.

Jasně, v mládežnických týmech nám jde především o to, abys hlavně hrál. Vše ostatní se doučíš na trénincích. Zápasy jsou u nás radost a prostor vyzkoušet vše, co ses na tréninku naučil.

Ano, každoročně pořádáme spoustu akcí, jako jsou například letní soustředění, příměstské kempy, neligové turnaje atd. Sama poznáš, že toho je opravdu celá řada.

Obrať se na Lukáše Pekárka, který má na starost nábory. Kontakt: 721 786 161

Pro více informací kontaktujte Lukáše Pekárka

pekarek@florbalchomutov.cz
+420 721 786 161