1. Podívej se, kdy, kde a od kolika hodin má tvůj tým tréninky
2. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu
3. Kontaktuj svého šéftrenéra a domluvte se na prvním tréninku

MŮJ TÝM

STARŠÍ ŽÁCI

Jsme starší žáci Florbal Chomutov, tedy kluci ročníku narození 2010 a 2011. Hrajeme soutěž s pravidelnými turnaji po celém Ústeckém a Libereckém kraji. Rozvíjíme své dovednosti, které jsme se naučili dříve, ale jsou mezi námi i tací, co začali později. To nám vůbec nevadí, protože si všechno opakujeme a zlepšujeme se postupně, takže se nemusíš bát, že by ses k nám do party nehodil. Každý má svou rychlost a naši trenéři jsou na to připraveni. V této kategorii jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy trénovali se sobě rovnými a bavilo nás to. Jako nově příchozí začneš trénovat s kategorií starší žáci B. Pokud budeš na sobě tvrdě pracovat, tak máš velkou šanci se dostat do kategorie starší žáci A. Vše je pouze o tvém přístupu. Těšíme se na tebe. Přijď mezi nás a pojď si to vyzkoušet.

„Když jsem začínal, neměl jsem moc kamarádů, ale hned na prvním tréninku jsem jich spoustu poznal.“ (Matěj, 2 roky ve Florbal Chomutov)

„Na florbal jsem se vždycky těšil, vybral jsem si ho sám a je to tu super!“ (Péťa, 4 roky ve Florbal Chomutov)

MOJE TRÉNINKY

Úterý 16:00 – 17:00

Základní škola Hornická

Čtvrtek 16:45 – 17:45

MSH Chomutov

Pátek 18:00 – 19:00

Venkovní aréna Cihlářská

 

 

ŠÉFTRENÉR BU17

Hlavní kontaktní osobu je pro tebe šéftrenér mládežnických týmů do 13ti let Petr Linc. Můžeš se na něj kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Petr Neumaier
+420 728 119 475
neumaier@florbalchomutov.cz

PETR NEUMAIER
ŠÉFTRENÉR BU17

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Příspěvky máme nastavené ve dvou splátkách ve výši 4000,- Kč (sezona 8000,- Kč), které se platí převodem na účet klubu.

Vůbec ne, prvních 14 dní máš od klubu úplně zdarma, aby sis mohl florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli chceš být v partě s námi.

Na první trénink stačí sálová obuv, tričko, kraťasy, pití a pokud máš, tak i vlastní florbalku. Pokud jí nemáš, tak pro začátek půjčíme, než si pořídíš svou.

Hokejka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera www.salmingstore.cz , kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou.

Obecně platí, že florbalka by měla končit 3 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.

V každé kategorii rozvíjíš jiné dovednosti, ale tréninkovou náplní bude především spousta her, zábavy a soutěží, ale to vše se dozvíš, když nás navštívíš.

To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.

Rozhodně to není překážka. Pokud už chodíš na jiné sporty, které tě baví, tak nám nevadí, když nebudeš stíhat všechny tréninky. Respektujeme tvé zájmy a budeme rádi, když florbal bude jedním z nich.

Jasně, v mládežnických týmech nám jde především o to, abys hlavně hrál. Vše ostatní se doučíš na trénincích. Zápasy jsou u nás radost a prostor vyzkoušet vše, co ses na tréninku naučil.

Ano, každoročně pořádáme spoustu akcí, jako jsou například letní soustředění, příměstské kempy, neligové turnaje atd. Sám poznáš, že toho je opravdu celá řada.

Více dotazů zodpoví telefonicky šéftrenér nebo trenér přímo na tréninku.

Pro více informací kontaktujte šéftrenéra kategorií BU17:

Petr Neumaier

neumaier@florbalchomutov.cz
+420 728 119 475