1. Podívej se, kdy, kde a od kolika hodin má tvůj tým tréninky
2. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu
3. Kontaktuj svého šéftrenéra a domluvte se na prvním tréninku

MŮJ TÝM

Přípravka

Jsme přípravka Florbal Chomutov, tedy kluci a holky ročníku narození 2016 a 2017. Tréninky máme třikrát týdně. Učíme se základy florbalu, hrajeme bezva hry a hlavně si společně užíváme spoustu zábavy. Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celém Ústeckém kraji, na kterých si můžeme vyzkoušet, co už jsme se naučili. A nejlepší jsou trenéři, kteří jsou trpěliví a ve všem nás podporují!

„Před mým prvním tréninkem jsem se styděla, ale pak jsem poznala nové kamarády a bylo to super.“
(Verča, 2 roky ve Florbal Chomutov)

„Když jsem začínal, neměl jsem moc kamarádů, ale hned na prvním tréninku jsem jich spoustu poznal.“ (Matěj, 2 roky ve Florbal Chomutov)

MOJE TRÉNINKY

Pondělí 16:30 – 17:30

Základní škola Hornická

Čtvrtek 14:30 – 16:00

Venkovní aréna Cihlářská

Pátek 14:30 – 15:30

Venkovní aréna Cihlářská

 

ŠÉFTRENÉR U13

Hlavní kontaktní osobu je pro tebe šéftrenér mládežnických týmů do 13ti let Petr Linc. Můžeš se na něj kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Petr Linc
+420 604 389 539
linc@florbalchomutov.cz

PETR LINC
PETR LINC
ŠÉFTRENÉR U13

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Příspěvky máme nastavené ve dvou splátkách ve výši 4000,- Kč (sezona 8000,- Kč), které se platí převodem na účet klubu.

Vůbec ne, prvních 14 dní máš od klubu úplně zdarma, aby sis mohl florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli chceš být v partě s námi.

Na první trénink stačí sálová obuv, tričko, kraťasy, pití a pokud máš, tak i vlastní florbalku. Pokud jí nemáš, tak pro začátek půjčíme, než si pořídíš svou.

Hokejka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera www.salmingstore.cz , kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou.

Obecně platí, že florbalka by měla končit 3 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.

V každé kategorii rozvíjíš jiné dovednosti, ale tréninkovou náplní bude především spousta her, zábavy a soutěží, ale to vše se dozvíš, když nás navštívíš.

To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.

Rozhodně to není překážka. Pokud už chodíš na jiné sporty, které tě baví, tak nám nevadí, když nebudeš stíhat všechny tréninky. Respektujeme tvé zájmy a budeme rádi, když florbal bude jedním z nich.

Jasně, v mládežnických týmech nám jde především o to, abys hlavně hrál. Vše ostatní se doučíš na trénincích. Zápasy jsou u nás radost a prostor vyzkoušet vše, co ses na tréninku naučil.

Ano, každoročně pořádáme spoustu akcí, jako jsou například letní soustředění, příměstské kempy, neligové turnaje atd. Sám poznáš, že toho je opravdu celá řada.

Více dotazů zodpoví telefonicky šéftrenér nebo trenér přímo na tréninku.

Pro více informací kontaktujte šéftrenéra kategorií U13:

Petr Linc

linc@florbalchomutov.cz
+420 604 389 539