1. Podívej se, kdy, kde a od kolika hodin má tvůj tým tréninky
2. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu
3. Kontaktuj náborového pracovníka Lukáše Pekárka (tel. 721 786 161) a domluvte se na prvním tréninku

MŮJ TÝM

Minipřípravka

Jsme minipřípravka Florbal Chomutov, tedy kluci a holky ročníku narození 2017 a 2018. S florbalem teprve začínáme, takže se nás soutěžní utkání prozatím netýkají. Těch se budeme účastnit až budeme větší. Zatím trénujeme dvakrát týdně. Na trénincích si především hrajeme a učíme se nové věci s hokejkou, pravidla a především si užíváme spoustu zábavy. Máme super trenéry, kteří nám se vším pomáhají a jsou na nás hodní. Rádi tě mezi sebou přivítáme!

„Když jsem začínal, neměl jsem moc kamarádů, ale hned na prvním tréninku jsem jich spoustu poznal.“ (Matěj, 2 roky ve Florbal Chomutov)

„Na florbal jsem se vždycky těšil, vybral jsem si ho sám a je to tu super!“ (Péťa, 4 roky ve Florbal Chomutov)

MŮJ TRÉNINK

Úterý 16:00 – 17:00

ZŠ Hornická

Čtvrtek 16:00 – 17:00

ZŠ Hornická


MŮJ TRENÉR

Ahoj, jmenuji se Luděk a rád bych pozval nové nejmladší sportovce do týmu, kteří mají stejný zájem a nadšení o florbal, jako mám já. Pokud jsi to právě ty, budu se na tebe těšit na našem společném tréninku, kde si vyzkoušíš základy florbalu, zahrajeme si spousty her a poznáš nové kamarády. Tak neváhej a přijď mezi nás.

LUDĚK MUSIL
TRENÉR

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Členské příspěvky jsou 4000,- Kč na školní rok. Platí se převodem na účet klubu.

Vůbec ne, prvních 14 dní máš od klubu úplně zdarma, aby sis mohl florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli chceš být v partě s námi.

Na první trénink stačí sálová obuv, tričko, kraťasy, pití a pokud máš, tak i vlastní florbalku. Pokud jí nemáš, tak pro začátek půjčíme, než si pořídíš svou.

Hokejka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera www.salmingstore.cz , kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou.

Obecně platí, že florbalka by měla končit 3 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.

V každé kategorii rozvíjíš jiné dovednosti, ale tréninkovou náplní bude především spousta her, zábavy a soutěží, ale to vše se dozvíš, když nás navštívíš.

To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.

V minipřípravce prozatím na zápasy nejezdíme, protože se seznamujeme s florbalem, ale až půjdeš do přípravky, tak tě turnaje čekají.

Ano, každoročně pořádáme spoustu akcí, jako jsou například letní soustředění, příměstské kempy, neligové turnaje atd. Sám poznáš, že toho je opravdu celá řada.

Obrať se na Lukáše Pekárka, který má na starost nábory. Kontakt: 721 786 161

Pro více informací kontaktujte Lukáše Pekárka

pekarek@florbalchomutov.cz
+420 721 786 161