1. Podívej se, kdy, kde a od kolika hodin má tvůj tým tréninky
2. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu
3. Kontaktuj náborového pracovníka Lukáše Pekárka (tel. 721 786 161) a domluvte se na prvním tréninku

MŮJ TÝM

Elévové

Jsme elévové Florbal Chomutov, tedy kluci ročníku narození 2013 a 2014. Trénujeme čtyřikrát týdně a kromě florbalu se učíme třeba také plavat nebo správně běhat. V trénincích rozvíjíme dovednosti, které už zvládáme a učíme se to, co ještě neumíme. Jsou mezi námi také úplní začátečníci, takže se nemusíš bát, že by ses k nám do party nehodil. Každý máme svou úroveň a naši trenéři jsou na to připraveni. Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celém Ústeckém kraji, na kterých si můžeme vyzkoušet, co už všechno umíme. Přijď si florbal s námi vyzkoušet. Těšíme se na tebe!

„Když jsem začínal, neměl jsem moc kamarádů, ale hned na prvním tréninku jsem jich spoustu poznal.“ (Matěj, 2 roky ve Florbal Chomutov)

„Na florbal jsem se vždycky těšil, vybral jsem si ho sám a je to tu super!“ (Péťa, 4 roky ve Florbal Chomutov)

MOJE TRÉNINKY

 Pondělí 14:30 – 16:00

MSH Chomutov

Středa 14:30 – 15:30

MSH Chomutov

Pátek 14:30 – 15:45

MSH Chomutov


MŮJ TRENÉR

Ahoj všem, moje jméno je David Tauš a jsem hlavním trenérem elévů. Pokud právě koukáš na tuto stránku, tak nezůstaň pouze u ní, ale přijď na jakýkoliv trénink. Florbal není pouze o dřině a výsledcích, ale o kamarádství, radosti a zábavě. Přijď si se mnou zatrénovat.

DAVID TAUŠ
TRENÉR

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Příspěvky máme nastavené ve dvou splátkách ve výši 4000,- Kč (sezona 8000,- Kč), které se platí převodem na účet klubu.

Vůbec ne, prvních 14 dní máš od klubu úplně zdarma, aby sis mohl florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli chceš být v partě s námi.

Na první trénink stačí sálová obuv, tričko, kraťasy, pití a pokud máš, tak i vlastní florbalku. Pokud jí nemáš, tak pro začátek půjčíme, než si pořídíš svou.

Hokejka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera www.salmingstore.cz , kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou.

Obecně platí, že florbalka by měla končit 3 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.

V každé kategorii rozvíjíš jiné dovednosti, ale tréninkovou náplní bude především spousta her, zábavy a soutěží, ale to vše se dozvíš, když nás navštívíš.

To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.

Rozhodně to není překážka. Pokud už chodíš na jiné sporty, které tě baví, tak nám nevadí, když nebudeš stíhat všechny tréninky. Respektujeme tvé zájmy a budeme rádi, když florbal bude jedním z nich.

Jasně, v mládežnických týmech nám jde především o to, abys hlavně hrál. Vše ostatní se doučíš na trénincích. Zápasy jsou u nás radost a prostor vyzkoušet vše, co ses na tréninku naučil.

Ano, každoročně pořádáme spoustu akcí, jako jsou například letní soustředění, příměstské kempy, neligové turnaje atd. Sám poznáš, že toho je opravdu celá řada.

Obrať se na Lukáše Pekárka, který má na starost nábory. Kontakt: 721 786 161

Pro více informací kontaktujte Lukáše Pekárka

pekarek@florbalchomutov.cz
+420 721 786 161