1. Podívej se, kdy, kde a od kolika hodin má tvůj tým tréninky
2. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu
3. Kontaktuj svého šéftrenéra a domluvte se na prvním tréninku

MŮJ TÝM

Elévky

Jsme elévky Florbal Chomutov, tedy holky ročníku narození 2014 a 2015. Trénujeme čtyřikrát týdně a kromě florbalu se učíme třeba také plavat nebo správně běhat. V trénincích rozvíjíme dovednosti, které už zvládáme a učíme se to, co ještě neumíme. Jsou mezi námi také úplné začátečnice, takže se nemusíš bát, že by ses k nám do party nehodila. Každá máme svou úroveň a naši trenéři jsou na to připraveni. Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celém Ústeckém kraji, na kterých si můžeme vyzkoušet, co už všechno umíme. Přijď si florbal s námi vyzkoušet. Těšíme se na tebe

„Před mým prvním tréninkem jsem se styděla, ale pak jsem poznala nové kamarády a bylo to super.“
(Verča, 2 roky ve Florbal Chomutov)

„Je tu skvělá parta a dobří trenéři, nemusíš mít vůbec strach.“
(Kája, 3 roky ve Florbal Chomutov)

MOJE TRÉNINKY

Pondělí 14:30 – 16:00

Venkovní aréna Cihlářská

Středa 14:30 – 16:00

Venkovní aréna Cihlářská

Čtvrtek 14:30 – 15:30

Aquasvět Chomutov

Pátek 15:30 – 16:30

Venkovní aréna Cihlářská

ŠÉFTRENÉR U13

Hlavní kontaktní osobu je pro tebe šéftrenér mládežnických týmů do 13ti let Petr Linc. Můžeš se na něj kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Petr Linc
+420 604 389 539
linc@florbalchomutov.cz
PETR LINC
PETR LINC
ŠÉFTRENÉR U13

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Příspěvky máme nastavené ve dvou splátkách ve výši 4000,- Kč (sezona 8000,- Kč), které se platí převodem na účet klubu.

Vůbec ne, prvních 14 dní máš od klubu úplně zdarma, aby sis mohla florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli chceš být v partě s námi.

Na první trénink stačí sálová obuv, tričko, kraťasy, pití a pokud máš, tak i vlastní florbalku. Pokud jí nemáš, tak pro začátek půjčíme, než si pořídíš svou.

Hokejka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera www.salmingstore.cz , kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou.

Obecně platí, že florbalka by měla končit 3 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.

V každé kategorii rozvíjíš jiné dovednosti, ale tréninkovou náplní bude především spousta her, zábavy a soutěží, ale to vše se dozvíš, když nás navštívíš.

To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.

Rozhodně to není překážka. Pokud už chodíš na jiné sporty, které tě baví, tak nám nevadí, když nebudeš stíhat všechny tréninky. Respektujeme tvé zájmy a budeme rádi, když florbal bude jedním z nich.

Jasně, v mládežnických týmech nám jde především o to, abys hlavně hrál. Vše ostatní se doučíš na trénincích. Zápasy jsou u nás radost a prostor vyzkoušet vše, co ses na tréninku naučila.

Ano, každoročně pořádáme spoustu akcí, jako jsou například letní soustředění, příměstské kempy, neligové turnaje atd. Sama poznáš, že toho je opravdu celá řada.

Více dotazů zodpoví telefonicky šéftrenér nebo trenér přímo na tréninku.

Pro více informací kontaktujte šéftrenéra kategorií U13:

Petr Linc

linc@florbalchomutov.cz
+420 604 389 539